Kur dingo namas, plėšikas sekso vergas, laimingas girtuoklis

Pasaulyje vyksta dalykai, kuriais sunku patikėti. Tačiau tai, apie ką perskaitysite, buvo realūs įvykiai, aprašyti žiniasklaidoje.

 Atėjęs po darbo savo namo nerado

 Amerikietis Andrew Birdas, grįžęs iš darbo, savo namo… nerado. Jo vietoje buvo platforma, dailiai apibarstyta smėliu. Paaiškėjo, kad kol jis dirbo, Birdo namas per klaidą buvo nugriautas. Adresus supainiojusi statybų bendrovė ilgai atsiprašinėjo ir pasiūlė Birdui (žinoma, nemokamai) persikelti į naują namą – modernesnį, erdvesnį, brangesnį. Ką jis galiausiai padarė. Ir tuo pačiu dar gavo ketvirtį milijono dolerių kompensacijos už prarastas vaikų nuotraukas, kurios buvo išvežtos į sąvartyną, ir kitas negrįžtamai prarastas nostalgiškas vertybes: A. Birdas turėjo devynis brolius ir seseris, kurie visi užaugo šiame name.

 Pats nustūmė savižudį

 Viena istorijų įvyko Kinijoje, Guangdžou, kur tūlas Čenas Fuhao, beviltiškai prisiėmęs skolų, kurių negalėjo grąžinti, nusprendė nusižudyti. Tačiau niekaip  neišdrįso to padaryti, ir kelias valandas stovėjo ant tilto, kurį užblokavo policija, įkalbinėdama Čeną nešokti. Vienas iš vairuotojų,  šias kelias valandas stovėjęs spūstyje su visais ir pavėlavęs į darbą, staiga išlipo iš automobilio, pribėgo prie neryžtingo savižudžio ir sušukęs: „Nagi, kiek gali laukti!” – nustūmė jį nuo parapeto. Laimei, Fuhao nieko neatsitiko: jis nukrito ant jau žemiau pastatytos milžiniškos oro pagalvės.

 Rinko 26 metus

 Britas Grahamas Parkeris pasiekė Rubiko kubo surinkimo antirekordą. Parkeriui prireikė 26 metų, kad kiekviena kubo pusė pagaliau būtų vienos spalvos. Nežinia, kaip į tai reaguoti: ar žavėtis „kolekcininko“ atkaklumu, ar stebėtis jo kvailumu. Beje, Rubiko kubo sprendimo greičio pasaulio rekordas yra 7 sekundės.

 Plėšiku pasinaudojo kaip sekso vergu

 Kirpėja Olga iš Rusijos, Meščovsko miesto, Kalugos srities, surišo plėšiką, kuris bandė apiplėšti jos grožio saloną. Mat jis nežinojo, kad Olga ne tik kerpa plaukus, bet ir rimtai užsiima taekwondo. Užuot perdavusi jį policijai, Olga  28 metų užpuoliką pliušiniais rožiniais raiščiais pririšo prie lovos, pavaišino jį „Viagra“ ir tris dienas juo naudojosi kaip sekso vergu.  Tada jį paleido.

Išsekęs nuo  lytinių santykių plėšikas pirmiausia nuvyko į ligoninę, o tik paskui į policiją. Kas toliau vyko, ar buvo teismas, nežinia.

 Girtam jūra iki kelių

 Dar vienas „herojus“ – maskvietis Aleksejus Roskovas. Jis  girtas šoko iš penkto aukšto ir išliko beveik sveikas – tik su pora įbrėžimų. O kai grįžo į butą, žmona ėmė „ėsti“: tu niekaip neišsipagirioji, apie mane negalvoji,…   „Užknisai!“ – tik sušuko Aleksejus ir vėl iššoko per atvirą langą.

Į įvykio vietą atvykusi greitoji pagalba rado jį gyvą ir sveiką – nepaisant kelių sumušimų, smulkių nubrozdinimų. Aleksejus niekaip negalėjo paaiškinti, kaip jis taip sėkmingai nukrito.

 

One thought on “Kur dingo namas, plėšikas sekso vergas, laimingas girtuoklis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *