Mistikas pranašavo, kad Europą naikins „trys alkanos gyvatės“

Vis labiau kaistanti ir gąsdinanti politinė situacija kai kuriuos žmones skatina praeityje ieškoti pranašysčių, kurios tiktų šių dienų aktualijoms. Prisimintas ir rusų valstietis, mistikas Grigorijus Rasputinas. Jis pranašavo pasaulyje chaosą ir skurdą dėl „trijų alkanų gyvačių“.

Jos šliaužios Europos keliais, sėdamos chaosą ir sunaikinimą. G. Rasputinas pranašavo, kad žmonija nusigręš nuo Dievo, už ką bus baudžiama baisiomis bausmėmis.

„Žmonija bus sutriuškinta bepročių ir niekšų žygio. Išmintis surišta grandinėmis. Neišmanantys ir galingi diktuos įstatymus išmintingiesiems ir net nuolankiesiems. Ir tada dauguma žmonių tikės valdančiaisiais, bet praras tikėjimą Dievu… Trys alkanos gyvatės šliaužios Europos keliais, palikdamos pelenus ir dūmus, jų namas – vienas –  tai kardas, ir jie turi vieną įstatymą – smurtą, bet tempdamos žmoniją per dulkes ir kraują, jos pačios žus nuo kardo“, – sakoma pranašystėje.

G. Rasputinas savo knygoje „Pamaldūs apmąstymai“ aprašė, kaip iš Vakarų ateis princas, kuris bandys pavergti žmones turtais. Princas iš Rytų visus pavergs skurdu. Mistikas rašė, kad trečioji ugnis sudegins pirmųjų dviejų pelenus, bus išsaugota nedaug dalykų ir mažai žmonių. Ir prieš patenkant į žemiškąjį rojų, jiems reikės naujo apsivalymo, – pranašavo Rasputinas.

„Pasaulis laukia trijų „žaibų“, kurie paeiliui sudegins žemę tarp šventų upių, palmių sodo ir lelijų“, – apie artėjantį karą rašė G. Rasputinas.

Spėjama, kad šventosios upės – Irakas, palmių sodas – Egiptas, lelijos – Prancūzija, kurios herbe šios gėlės buvo vaizduojamos viduramžiais.

wikipedia.org nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *