Oro uostuose daugėja skrydžių krypčių

Nuo 2024 metų balandžio 19 dienos iš Vilniaus oro uosto du kartus per savaitę „Airbus A320“ tipo lėktuvais vykdomi skrydžiai į Atėnus (Graikija). Keleivius skraidina oro bendrovė „Aegean Airlines“, kuri yra nacionalinis Graikijos oro vežėjas, savo tinkle 2023 metais siūlęs 180 skirtingų krypčių net 49 šalyse. Lietuvos keleiviai gali tiesiogiai keliauti į Atėnus, o vėliau per šios kompanijos skrydžių tinklą pasiekti ir kitas Graikijos, Europos ir Artimųjų Rytų kryptis. Maršrutu Vilnius Atėnai oro bendrovė „Aegean Airlines“ skrydžius planuoja vykdyti iki spalio mėnesio. 

Vasaros sezonu atnaujinti skrydžiai

Šį aviacijos vasaros sezoną iš Vilniaus oro uosto reguliarūs skrydžiai vyks 51 kryptimi. Balandį atnaujinti skrydžiai į Heraklioną, Graikijos Kretos saloje. Kroatijos miestą Dubrovniką tiesiogiai iš Vilniaus bus galima pasiekti gegužę, o liepą – Splitą. Birželį startuos skrydžiai į Korfu. Taip pat bus galima nuskristi į Krokuvą, Hamburgą, Lisaboną.

Per ateinančius mėnesius vėl bus pradėti rengti skrydžiai į Tel Avivą (Izraelis), Nicą (Prancūzija), Maljorkos Palmą (Ispanija), Varną (Bulgarija). Iš Lietuvos sostinės vėl nusidrieks maršrutai į tokius tarptautinio susisiekimo oru mazgus kaip Frankfurtas (Vokietija), Dublinas (Airija), taip pat – į transatlantiniams skrydžiams patogų Reikjaviką (Islandija). Skrydžius į Islandijos sostinę jau nuo gegužės vykdys naujas Lietuvos oro uostų partneris – islandų oro bendrovė „PLAY airlines“.

Be jau minėtų naujovių, Vilnius išlaikys reguliarų susisiekimą su Londonu, Stambulu, Paryžiumi, Berlynu, Roma, Kopenhaga, Briuseliu ir kitais svarbiais Europos centrais.

Iš Kauno bus lengva pasiekti Pietų Europą

Kauno oro uostas organizuos 28 kryptis. Iš čia ir toliau bus galima greitai pasiekti Skandinavijos, Jungtinės Karalystės ir Airijos miestus. Skrydžiai vyks ir į Ispaniją: Madridą, Malagą, Maljorkos Palmą ir Alikantę. Su Italija Kauną sujungs net penki maršrutai – orlaiviai gabens į Barį, Riminį, Neapolį, Milaną ir Pizą. Nuo gegužės atnaujinami skrydžiai į poilsiautojų mėgstamus Burgasą Bulgarijoje ir Rodo salą Graikijoje, populiarūs skrydžiai į Kiprą, Pafoso oro uostą.

Vasaros sezonu iš Kauno bus galima nuskristi į Kelną, Stokholmą, Londoną, Briuselį. Kovo pabaigoje jau startavo nauji skrydžiai į Berlyną (Vokietija) ir Pizą (Italija), o nuo birželio bus vykdomas skrydis į Zadarą (Kroatija).

Palangą sujungs su Amsterdamu

Nuo kovo 20 d. iš Palangos jau galima nuskristi į Dubliną Airijoje, o nuo gegužės 29 d. startuos skrydžiai į Nyderlandų sostinę Amsterdamą. Pažymėtina, jog Amsterdamo oro uostas siūlo patogius jungiamuosius skrydžius į kone visą pasaulį. Be to, iš pajūrio ir toliau bus vykdomi reguliarūs tiesioginiai skrydžiai į Kopenhagą, Londoną, Oslą ir Rygą.

Reguliarius skrydžius Lietuvos oro uostuose šiais metais vykdys iš viso 15 oro bendrovių, iš kurių 11 yra tradicinės (angl. legacy) ir dar keturios – žemų kaštų oro bendrovės.

Senjorų svetainė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *